Kalendarz rozgrywek Ekstraligi 2022-23

Opublikowany został kalendarz rozgrywek rundy jesiennej Ekstraligi Rugby.

I kolejka (20/21.08.2022)

Orkan Sochaczew – Posnania Poznań

Ogniwo Sopot – Pogoń Awenta Siedlce sobota 16:00

Up Fitness Skra Warszawa – Juvenia Kraków

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia

Edach Budowlani Lublin – Master Pharm Łódź        

II kolejka (27/28.08.2022)

Posnania Poznań – Master Pharm Łódź

Arka Gdynia – Edach Budowlani Lublin

Juvenia Kraków – Lechia Gdańsk

Pogoń Awenta Siedlce – Up Fitness Skra Warszawa

Orkan Sochaczew – Ogniwo Sopot sobota 17:00        

III kolejka (10/11.09.2022)

Ogniwo Sopot – Posnania Poznań sobota 16:00

Up Fitness Skra Warszawa – Orkan Sochaczew

Lechia Gdańsk – Pogoń Awenta Siedlce

Edach Budowlani Lublin – Juvenia Kraków

Master Pharm Łódź – Arka Gdynia        

IV kolejka (17/18.09.2022)

Posnania Poznań – Arka Gdynia

Pogoń Awenta Siedlce – Edach Budowlani Lublin

Juvenia Kraków – Master Pharm Łódź

Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk

Ogniwo Sopot – Up Fitness Skra Warszawa niedziela 14:00        

V kolejka (01/02.10.2022)

Up Fitness Skra Warszawa – Posnania Poznań

Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot sobota 20:00

Edach Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew

Master Pharm Łódź – Pogoń Awenta Siedlce

Arka Gdynia – Juvenia Kraków        

VI kolejka (08/09.10.2022)

Posnania Poznań – Juvenia Kraków

Pogoń Awenta Siedlce – Arka Gdynia

Orkan Sochaczew – Master Pharm Łódź

Ogniwo Sopot – Edach Budowlani Lublin sobota 16:00

Up Fitness Skra Warszawa – Lechia Gdańsk        

VII kolejka (22/23.10.2022)

Lechia Gdańsk – Posnania Poznań

Edach Budowlani Lublin – Up Fitness Skra Warszawa

Master Pharm Łódź – Ogniwo Sopot  

Arka Gdynia – Orkan Sochaczew

Juvenia Kraków – Pogoń Awenta Siedlce        

VIII kolejka (29/30.10.2022)

Posnania Poznań – Pogoń Awenta Siedlce

Orkan Sochaczew – Juvenia Kraków

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia sobota 16:00

Up Fitness Skra Warszawa – Master Pharm Łódź

Lechia Gdańsk – Edach Budowlani Lublin        

IX kolejka (05/06.11.2022)

Edach Budowlani Lublin – Posnania Poznań

Master Pharm Łódź – Lechia Gdańsk

Arka Gdynia – Up Fitness Skra Warszawa

Juvenia Kraków – Ogniwo Sopot  

Pogoń Awenta Siedlce – Orkan Sochaczew

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This
Koszyk
  • Brak produktów w koszyku