VisionX Sponsorem Ogniwa

Z wielką radością przedstawiamy nowego Sponsora, gdańską firmę VisionX.

VisionX to innowacyjna firma z Trójmiasta, specjalizująca się w projektowaniu i tworzeniu zaawansowanych systemów wizyjnych do kontroli jakości w przemyśle produkcyjnym. Od momentu powstania w 2021 roku, VisionX nieustannie rozwija technologie, dzięki którym możliwa jest automatyzacja, usprawnienie i optymalizacja cykli produkcji w przeróżnych branżach – od elektroniki i automotive po przemysł meblarski i spożywczy. Dzięki zaangażowaniu i nowoczesnym podejściu do problemów, przed jakimi staje przemysł produkcyjny, VisionX zdobyło zaufanie wielu klientów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Firma VisionX od lat wyznacza standardy w branży technologii wizyjnych, nieustannie podnosząc poprzeczkę w zakresie jakości i innowacyjności. Systemy wizyjne VisionX nie tylko wykorzystują zaawansowane technologie, ale są również intuicyjne w obsłudze i komfortowe dla użytkowników.

Dla VisionX ważny jest nie tylko rozwój technologii, ale także zaangażowanie społeczne. Z dumą uczestniczą w lokalnych inicjatywach – wspierają między innymi schronisko dla bezdomnych zwierząt „Sopotkowo” oraz organizują warsztaty dla dzieci. Angażują się także w działania proekologiczne, współpracując z organizacją One More Tree, która zajmuje się zazielenianiem Polski.

“Bardzo się cieszymy z pozyskania kolejnego Sponsora, który zdecydował się na pakiet premium. Od nowego sezonu logotyp VisionX ozdobi koszulki meczowe naszego zespołu. Zapraszamy do współpracy szczególnie te firmy, które działania reklamowe łączą ze wspieraniem działalności prospołecznej” – Bartosz Olszewski, dyrektor Ogniwa Sopot.

VisionX, witamy w #OgniwoFamily!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This