OGNIWO FAMILY

OGNIWO FAMILY

#OGNIWOFAMILY

JAK ROZPOCZĘŁA SIĘ TWOJA HISTORIA Z KLUBEM?

  Timeline

  kwiecień 1980

  Jarek Hodura

  Jarosław Hodura

  Treningi w Ogniwie rozpocząłem 28 kwietnia 1980 r. Pierwszy mecz rozegrałem 25 maja. Z klubem związany jestem od urodzenia.

  czerwiec 1981

  Tomasz “Cacek”

  Tomasz “Cacek”

  Spotkałem na ulicy Edwarda Hodurę, z którym znaliśmy się z widzenia ze stadionu. To on zaprosił mnie i brata do współpracy w klubie.

  czerwiec 1987

  Wojtek

  Wojtek

  W drugiej połowie lat osiemdziesiątych trafiłem na pierwszy mecz Ogniwa. To nie był przypadek. Panieńskie nazwisko mojej mamy to Cackowska (z tych Cackowskich), a więc to była kwestia czasu. Dziś współpracuję z klubem jako spiker

  kwiecień 1989

  Fiodorow

  Robert Fiodorow Nikodem Fiodorow

  Ja zacząłem swoją historię w 89 roku jednak żadnych zdjęć nie posiadam. Mieszkając obok stadionu to była kwestia czasu, aż zacznę grać. Teraz zaszczepiłem mojego syna, gra i ma 9 lat. Już sezon ma za sobą. Pierwszy trening rugby był czymś super, cały dzień o tym mówił.

  maj 1994

  Piotr

  Piotr

  Na Ogniwo byłem zabierany od urodzenia. Pierwsze przebłyski i zdjęcia mam z 1993/4 roku, później brat Robert zabrał mnie na obóz w 1996 roku, pod okiem śp. trenerów Żuka i Opieki. Na zdjęciu ja z starszym bratem i ojcem. W rugby grał też mój najstarszy brat, Marcin.

  kwiecień 1996

  Adam Pogorzelski

  Adam Pogorzelski

  Do klubu trafiłem na wiosnę 1996 dzięki Stefonowi Wrycza i Michałowi Szamborskiemu. Przez te wszystkie lata poznałem wielu wspaniałych ludzi, którzy zostali moimi przyjaciółmi na całe życie. Miałem przyjemność grać z bratem Marcinem, który dzisiaj dodatkowo święci sukcesy jako członek sztabu szkoleniowe. Największym sukcesem jest Mistrzostwo Polski zdobyte w 2003 roku. Cieszę się, że po mnie koszulkę przejął wyjątkowy zawodnik (nazwisko na zdjęciu).

  czerwiec 1996

  Sławosz

  Sławosz

  Można powiedzieć, że w Ogniwie jestem całe życie. Na boisku uczyłem się chodzić i od najmłodszych lat kibicowałem mojemu ojcu – Jarkowi. Miałem ok. 9 lat, gdy przyszedłem pierwszy raz na trening.

  marzec 2002

  Wiesław

  Wiesław

  W 2002 r trafiłem na trening kadetów do trenera Szostka żeby spróbować się w rugby. Zostałem aż do ukończenia wieku seniora.

  kwiecień 2004

  Sebastian Kreweta

  Sebastian “Kreweta”

  Moja przygoda z klubem zaczęła się w 2004 roku, kiedy to mój brat zabrał mnie ze sobą na trening. Spotkałem na Ogniwie trenera Wiesława Woronko, który stał się moim trenerem. Dziś jestem w najlepszej bandzie jaka chodzi po tej ziemi.

  maj 2005

  Claudio

  Claudio

  Byłem pomysłodawcą jednego z pierwszego grafity na naszym osiedlu Kamionka. Robiłem naklejki Ogniwa. W klubie grało paru moich kolegów. A jeszcze większym kibicem stałem się od momentu kiedy zaczął grać mój brat Mateusz Piotrowski.

  wrzesień 2007

  Bucek

  Bucosławski

  Zacząłem grać jakoś w 2007 r. Na pierwszy trening przyprowadził mnie mój brat który aktualnie też wtedy trenował.

  luty 2010

  Bartosz

  Bartosz

  Swoją przygodę w rodzinie Ogniwa rozpocząłem w 2010 roku, gdy ówczesny zarząd zaproponował mi objęcie stanowiska dyrektora klubu. W pracy bywały ciężkie dni, ale niezwykła atmosfera i mnóstwo osobowości, które dzięki niej poznałem z nawiązką wynagrodziły wszystkie napotkane trudności.

  lipiec 2014

  Agnieszka

  Agnieszka

  Moja historia z Ogniwem zaczęła się w 2014 roku, odkąd zaczęłam być z jednym z zawodników. Od tamtej pory wspieram Ogniwo na każdym meczu, a w przyszłości mam nadzieję, że zobaczę swojego syna na boisku z jajowatą piłką. 💙💛🏉

  wrzesień 2015

  Nikodem “Bubu”

  Nikodem “Bubu”

  Do trenowania w klubie Ogniwo Sopot zachęcił mnie brat i jego koledzy. Tak mi się spodobało że zostałem do dziś i nie mam zamiaru nigdzie odchodzić.

  październik 2016

  Przemek

  Przemek

  Na studiach podyplomowych poznałem Adama Pogorzelskiego, który zabrał mnie na mecz wyjazdowy Ogniwa do Krakowa i zaraził mnie wielką sympatią do Klubu, Zawodników i Działaczy. Niech ta piękna Historia Klubu trwa i obfituje w kolejne sukcesy! 😉

  listopad 2016

  Oliwka

  Oliwka

  Gdy miałam 3 lata tata zaprowadził mnie na stadion Ogniwa. Od tego czasu bywam tam bardzo często z młodszą siostrą.

  luty 2017

  Kacper

  Kacper Wrycz-Rekowski

  2017 okno transferowe 🙂 przejście z RC Arka Rumia do Ogniwo Sopot pod skrzydła super trenera Tomasza Formeli.

  czerwiec 2019

  Kuba Sieradzki

  Kuba Sieradzki

  Przyjechałem na finał Ekstraligi 2019.

  czerwiec 2019

  Marek Gut

  Dostałem bilet od córek na dzień ojca. Był to finał ektraligi w zeszłym roku. No i przyjechałem.

  październik 2019

  Ewa

  Ewa

  Nasza Przygoda zaczela się w październiku. Jako mama podeszłam przerażona do tego sportu a teraz nie wyobrażam sobie żeby nie uczestniczyć w treningach syna i i codziennych aktualnościach związanych z Ogniwo Sopot.