Statystyki rundy jesiennej

W rundzie jesiennej Ekstraligi Rugby w barwach Ogniwa wystąpiło 31 zawodników.

LPZawodnikMeczeMinutyPunktyPKPdDgŻK
1.Anuszkiewicz Łukasz6287000000
2.Burek Jakub7419000000
3.Bysewski Radosław7365000000
4.Czasowski Oleksandr7452510000
5.Drewczyński Kacper5218000000
6.Fidler Thomas2102510000
7.Graban Robert6349510001
8.Grundlingh Dawid62531020000
9.Kavtaradze Kakha72252040000
10.Krawiecki Edward284000000
11.Mokretsov Dmytro6341510000
12.Mrowca Mateusz63201530000
13.Mroziński Jan3103510000
14.Nurzyński Maciej120000000
15.Olszewski Robert6464510002
16.Perdian Remigiusz112000000
17.Piotrowicz Wojciech754066042700
18.Piotrowski Adam7560000000
19.Plichta Mateusz75603060001
20.Powała-Niedźwiecki Stanisław7523510000
21.Pozniak Tomasz42361020000
22.Rau Filip483000000
23.Tsivtsivadze Irakli63251530000
24.Walters Paul64331913110
25.Wilczuk Marcin6272510000
26.Wilczuk Mariusz7163000000
27.Wilczuk Wiktor4128000000
28.Wołowczyk Nikolas242000000
29.Zajac Marek367000000
30.Zeszutek Piotr42251020001
31.Zhuk Roman32401530000
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This
Koszyk
  • Brak produktów w koszyku