Ruszyła sprzedaż biletów na finał

Nadszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć w polskim rugby. Broniący tytułu Mistrza Polski rugbiści Ogniwa Sopot ponownie byli najlepsi w fazie zasadniczej i rozegrają finał na własnym stadionie.

Trzeba przyznać, że obecny sezon był bardzo wyrównany. Aż sześć zespołów stanowiło czołówkę i wszystkie walczyły o strefę medalową do samego końca. Ostatecznie to sopocianie po raz trzeci z kolei zwyciężyli w fazie zasadniczej.

W finale rozgrywek, który odbędzie się w niedzielę 26 czerwca o godz. 18:00 w Sopocie mistrzowie Polski podejmą znakomicie grający w tym roku zespół Orkana Sochaczew. Rywale Ogniwa wiosną pokazali znakomitą formę wygrywając między innymi na sopockim stadionie.

Jak na sopocki finał przystało, przygotowanych będzie wiele różnorodnych atrakcji towarzyszących, więc organizatorzy szczególnie zapraszają całe rodziny.

Na stadionie znajdziecie przede wszystkim strefę zabaw dla dzieci (m.in. bilet na mecz to 20% rabat na przejazd w parku Kolejowy Odjazd), szeroką ofertę gastronomiczną czy stoisko z klubowymi gadżetami.

Wielkie emocje są gwarantowane!

Zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów poprzez portal biletowy.

Cennik:

Normalny – 25 zł
Ulgowy (6-18 lat) – 15 zł
VIP – 100 zł

Sponsorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Pomorskiego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This