Witamy na nowej stronie Mistrzów Polski

Mamy wielki zaszczyt zaprosić wszystkich kibiców na nową stronę Ogniwa Sopot.

Pomimo nietypowego okresu, ostatnie dwa miesiące postanowiliśmy wykorzystać do maksimum i poprawić nieco „przykurzone” obszary funkcjonowania naszego klubu.

Przed Wami oficjalna strona internetowa Mistrzów Polski w rugby. W nowych szatach i z nowymi funkcjami. Kilka nowości takich jak:
OgniwoFamily,
Sklep Kibica,
Statystyki,
– formularz kontaktowy,
– czy oferty dla podmiotów zainteresowanych współpracą z pewnością ucieszą fanów i poprawią funkcjonowanie klubu.

W związku z rozwojem poszukujemy energicznych i pełnych pasji osób szukających nowych wyzwań, doświadczeń i chcących współtworzyć dalsze sukcesy Mistrza Polski.

Jeśli masz ukończone 16 lat, nie boisz się wyzwań, dysponujesz czasem, chcesz zobaczyć od środka jak funkcjonuje nasz klub i pomóc nam w dalszym rozwoju – zgłoś się do nas!

Zapraszamy chętnych, którzy chcieliby współpracować przy redagowaniu strony, social mediów, działalności biura prasowego i działu marketingu, ale również brać udział w codziennym życiu klubu np. poprzez organizację meczów i innych wydarzeń. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby wziąć udział w naszym projekcie prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: ogniwo@ogniwosopot.pl. Na ten adres można również kierować wszelkie pytania dotyczące wolontariatu/praktyk.

Wielkie podziękowania dla firmy Gravity Off Sławosz Hodura za profesjonalną i kompleksową usługę.

Miłej zabawy!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This