Wiosna 2021 – kalendarz rozgrywek Ekstraligi

Poznaliśmy kalendarz rundy wiosennej Ekstralig Rugby.

27/28.02.2020
Zaległe mecze VI i IX kolejki
Skra Warszawa – Sparta Jarocin
Ogniwo Sopot – Edach Budowlani Lublin sobota godz. 16:00
Arka Gdynia – Master Pharm Łódź
Pogoń Awenta Siedlce – Juvenia Kraków


6/7.03.2020
Zaległe mecze VIII kolejki
Sparta Jarocin – Arka Gdynia
Master Pharm Łódź – Edach Budowlani Lublin
Ogniwo Sopot – Orkan Sochaczew sobota godz. 16:00
Pogoń Awenta Siedlce – Lechia Gdańsk
Juvenia Kraków – Skra Warszawa

X kolejka 20/21.03.2021
Sparta Jarocin – Master Pharm Łódź
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot
Edach Budowlani Lublin – Pogoń Awenta Siedlce
Orkan Sochaczew – Juvenia Kraków
Lechia Gdańsk – Skra Warszawa


XI kolejka 27/28.03.2021
Lechia Gdańsk – Sparta Jarocin
Skra Warszawa – Orkan Sochaczew
Juvenia Kraków – Edach Budowlani Lublin
Pogoń Awenta Siedlce – Arka Gdynia
Ogniwo Sopot – Master Pharm Łódź sobota godz. 16:00

XII kolejka 10/11.04.2021
Sparta Jarocin – Ogniwo Sopot
Master Pharm Łódź – Pogoń Awenta Siedlce
Arka Gdynia – Juvenia Kraków
Edach Budowlani Lublin – Skra Warszawa
Orkan Sochaczew – Lechia Gdańsk

XIII kolejka 1/2.05.2021
Orkan Sochaczew – Sparta Jarocin
Lechia Gdańsk – Edach Budowlani Lublin
Skra Warszawa – Arka Gdynia
Juvenia Kraków – Master Pharm Łódź
Pogoń Awenta Siedlce – Ogniwo Sopot

XIV kolejka 15/16.05.2021
Sparta Jarocin – Pogoń Awenta Siedlce
Ogniwo Sopot – Juvenia Kraków sobota godz. 16:00
Master Pharm Łódź – Skra Warszawa
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Edach Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew


XV kolejka 22/23.05.2021

Edach Budowlani Lublin – Sparta Jarocin
Orkan Sochaczew – Arka Gdynia
Lechia Gdańsk – Master Pharm Łódź
Skra Warszawa – Ogniwo Sopot
Juvenia Kraków – Pogoń Awenta Siedlce


XVI kolejka 29/30.05.2021
Sparta Jarocin – Juvenia Kraków
Pogoń Awenta Siedlce – Skra Warszawa
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk sobota godz. 16:00
Master Pharm Łódź – Orkan Sochaczew
Arka Gdynia – Edach Budowlani Lublin


XVII kolejka 12/13.06.2021
Arka Gdynia – Sparta Jarocin
Edach Budowlani Lublin – Master Pharm Łódź
Orkan Sochaczew – Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk – Pogoń Awenta Siedlce
Skra Warszawa – Juvenia Kraków


XVIII kolejka 19/20.06.2020
Sparta Jarocin – Skra Warszawa
Juvenia Kraków – Lechia Gdańsk
Pogoń Awenta Siedlce – Orkan Sochaczew
Edach Budowlani Lublin – Ogniwo Sopot
Master Pharm Łódź – Arka Gdynia


03.07.2021
Finał
mecz o III miejsce

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This
Koszyk
  • Brak produktów w koszyku