Volvo Drywa partnerem Ogniwa

Partnerem Ogniwa Sopot została znana trójmiejska firma, Volvo Drywa.

Spółka Drywa działa na pomorskim rynku motoryzacyjnym od lat dziewięćdziesiątych. 30 lat temu związała się ze szwedzką marką samochodów Volvo i od tego czasu na stałe wpisała w jej wartości. Dzięki doświadczeniu i rodzinnej tradycji Volvo Drywa wciąż się rozwija i zdobywa kolejnych, zaufanych klientów.

Historia Volvo Drywa zaczyna się w Gdyni na Witominie, tam powstał pierwszy salon. Następnie firma została przeniesiona na ul. Wielkopolską. W 2005 roku Volvo zmieniło miasto na Gdańsk i otworzyło salon przy ul. Kartuskiej. W kolejnych latach powstał też drugi salon w Gdyni na ul. Parkowej, gdzie do dzisiaj jest prowadzona sprzedaż modeli SELEKT. W 2022 roku główna siedziba firmy została przeniesiona do nowego miejsca przy ul. Uczniowskiej. Dealer Drywa oferuje tam pełną ofertę modeli nowych oraz używanych, a także usługi serwisowe.

Volvo jako marka od dziesięcioleci wyznacza dla branży motoryzacyjnej standardy w dziedzinie bezpieczeństwa, dbając o świat, w którym żyjemy i ludzi wokół nas. Dodatkowo dokłada ogromnych starań w kierunku zrównoważonego rozwoju i ekologicznych rozwiązań w motoryzacji.

Dziękujemy za zaufanie i witamy w OgniwoFamily!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This