Turniej Dzieci i Młodzieży – wyniki

W niedzielę na stadionie im. Edwarda Hodury odbywa się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. W imprezie udział bierze 15 zespołów.

Młodzicy:

Uczestnicy: Lechia I Gdańsk, Ogniwo Sopot, Arka Gdynia, Arka Rumia, Lechia II Gdańsk

Ogniwo Sopot – Lechia II Gdańsk 12:5

Arka Gdynia – Arka Rumia 5:12

Lechia II Gdańsk – Arka Gdynia 24:7

Lechia I Gdańsk – Ogniwo Sopot 35:0

Arka Gdynia – Lechia I Gdańsk 0:42

Arka Rumia – Lechia II Gdańsk 12:14

Lechia I Gdańsk – Arka Rumia 28:0

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 27:7

Arka Rumia – Ogniwo Sopot 0:21

Lechia II Gdańsk – Lechia I Gdańsk 7:14

Klasyfikacja końcowa:

  1. Lechia I Gdańsk
  2. Ogniwo Sopot
  3. Lechia II Gdańsk
  4. Arka Rumia
  5. Arka Gdynia

Żacy

Uczestnicy: Arka Rumia, Ogniwo Sopot, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia

Arka Rumia – Arka Gdynia 13:0

Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 1:2

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 7:2

Arka Rumia – Ogniwo Sopot 5:1

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 9:0

Lechia Gdańsk – Arka Rumia 0:6

Klasyfikacja końcowa:

  1. Arka Rumia
  2. Lechia Gdańsk
  3. Ogniwo Sopot
  4. Arka Gdynia

Miniżacy

Uczestnicy: Lechia I Gdańsk, Ogniwo I Sopot, Arka Rumia, Arka Gdynia, Ogniwo II Sopot, Lechia II Gdańsk

Lechia I Gdańsk – Lechia II Gdańsk 8:1

Ogniwo I Sopot – Ogniwo II Sopot 9:1

Arka Rumia – Arka Gdynia 5:4

Lechia II Gdańsk – Arka Gdynia 4:10

Ogniwo II Sopot – Arka Rumia 3:7

Lechia I Gdańsk – Ogniwo I Sopot 2:0

Ogniwo I Sopot – Lechia II Gdańsk 7:1

Arka Rumia – Lechia I Gdańsk 0:7

Arka Gdynia – Ogniwo II Sopot 8:1

Lechia II Gdańsk – Ogniwo II Sopot 7:1

Lechia I Gdańsk – Arka I Gdynia 8:1

Ogniwo I Sopot – Arka Rumia 6:2

Arka Rumia – Lechia II Gdańsk 4:1

Arka Gdynia – Ogniwo I Sopot 3:9

Ogniwo II Sopot – Lechia I Gdańsk 0:8

Klasyfikacja końcowa:

  1. Lechia I Gdańsk
  2. Ogniwo I Sopot
  3. Arka Rumia
  4. Arka Gdynia
  5. Lechia II Gdańsk
  6. Ogniwo II Sopot

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This
Koszyk
  • Brak produktów w koszyku