Świetna postawa młodych Ogniwiaków w Gdańsku

W dniach 2-3 października w Gdańsku rozegrano czwartą edycję turnieju Bufab Rugby Amber Cup 2021.

Bardzo dobrze zaprezentowali się rugbiści Ogniwa Sopot. Miniżacy prowadzeni przez Łukasza Kilara okazali się w swojej kategorii najlepsi (drugi zespół Ogniwa był 6.), natomiast żacy i młodzicy zajęli drugie miejsca. Kadeci którzy wygrali wszystkie sobotnie mecze, decyzją sztabu szkoleniowego nie przystąpili do gry w drugim dniu zawodów i ostatecznie nie zostali sklasyfikowani. Brawa dla wszystkich!

Wyniki:

MINIŻAK U11:
Mecze grupowe:
Lechia I – Rugby Olsztyn 6:0
Lechia II- AZS AWF Warszawa 1:3
Ogniwo II – Arka Rumia 0:4
Ogniwo I – Arka Gdynia 6:0
Rugby Olsztyn – Arka Rumia 1:6
AZS AWF Warszawa – Arka Gdynia 6:3
Lechia I – Ogniwo II 7:1
Lechia II – Ogniwo I 0:8
Ogniwo II – Rugby Olsztyn 2:4
Ogniwo I – AZS AWF Warszawa 5:1
Arka Rumia – Lechia I 0:10
Arka Gdynia – Lechia II 5:5

Półfinały/miejsca 5-8:
Olsztyn – Lechia II 3:1
Ogniwo II – Arka Gdynia 6:4
Półfinały 1-4 miejsca
Lechia I -AZS AWF Warszawa 7:1
Arka Rumia – Ogniwo I 0:8
O 7 miejsce
Arka Gdynia – Lechia II 5:4
O 5 miejsce
Rugby Olsztyn – Ogniwo II 5:2
O 3 miejsce
AZS AWF Warszawa- Arka Rumia 3:6
Finał
Lechia I – Ogniwo I 1:2


Klasyfikacja końcowa:

  1. Ogniwo I Sopot
  2. Lechia I Gdańsk
  3. Arka Rumia
  4. AZS AWF Warszawa
  5. Rugby Olsztyn
  6. Ogniwo II Sopot
  7. Arka Gdynia
  8. Lechia II Gdańsk

ŻAK U12
Lechia Gdańsk – Rugby Olsztyn 10:0
Arka Rumia – AZS AWF Warszawa 8:0
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 8:0
Rugby Olsztyn – Arka Gdynia 2:7
AZS AWF Warszawa- Ogniwo Sopot 0:6
Lechia Gdańsk – Arka Rumia 1:4
Arka Rumia – Rugby Olsztyn 10:0
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 2:2
Arka Gdynia -AZS AWF Warszawa 1:5
Rugby Olsztyn – AZS AWF Warszawa 0:6
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 8:1
Arka Rumia – Ogniwo Sopot 2:1
Ogniwo Sopot – Rugby Olsztyn 13:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. Arka Rumia
  2. Ogniwo Sopot
  3. Lechia Gdańsk
  4. AZS AWF Warszawa
  5. Arka Gdynia
  6. Rugby Olsztyn

MŁODZIK U14
Mecze grupowe
Arka Gdynia – Lechia II 5:5
Ogniwo Sopot – Rugby Olsztyn 31:7
Arka Rumia – AZS AWF Warszawa 26:0
Lechia I – Ogniwo Sopot 17:0
Lechia II -AZS AWF Warszawa 45: 0
Rugby Olsztyn – Lechia I 0:38
Arka Gdynia – Arka Rumia 7:10
Rugby Olsztyn – Ogniwo Sopot 0:48
Arka Rumia – Lechia II 0 :26
Ogniwo Sopot – Lechia I 10:17
AZS AWF Warszawa – Arka Gdynia 5:24
Lechia I – Rugby Olsztyn 36:0
O miejsca 5-7
Rugby Olsztyn – AZS AWF Warszawa 22:0
Arka Gdynia – AZS AWF Warszawa 19:5
Rugby Olsztyn – Arka Gdynia 0:12
Półfinały
Lechia II – Ogniwo Sopot 5:17
Lechia I – Arka Rumia 17:0
O 3 miejsce
Lechia II – Arka Rumia 5:8
Finał
Lechia I – Ogniwo Sopot 21:0


Klasyfikacja końcowa

  1. RC Lechia Gdańsk I
  2. Ogniwo Sopot
  3. Arka Rumia
  4. RC Lechia Gdańsk II
  5. Arka Gdynia
  6. Rugby Olsztyn
  7. AZS AWF Warszawa

KADET U16
I dzień

AZS AWF Warszawa – Ogniwo Sopot 14:40
Rugby Olsztyn – AZS AWF Warszawa 0:61
AZS AWF Warszawa – Lechia Gdańsk 0:10
Ogniwo Sopot – Rugby Olsztyn 57:0
Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 12:25
Rugby Olsztyn – Lechia Gdańsk 0:53
II dzień
AZS AWF Warszawa – Rugby Olsztyn 38: 0
Lechia Gdańsk – Rugby Olsztyn 47:0
Finał
Lechia Gdańsk – AZS AWF Warszawa 17:7


Klasyfikacja końcowa:

  1. Lechia Gdańsk
  2. AZS AWF Warszawa
  3. Rugby Olsztyn
    Ogniwo Sopot – bez klasyfikacji
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This
Koszyk
  • Brak produktów w koszyku