Milwaukee sponsorem akademii!

Marka Milwaukee została sponsorem tytularnym Akademii Rugby Ogniwa Sopot.

Umowa podpisana została do końca bieżącego roku. W tym okresie zespoły młodzieżowe występować będą jako Milwaukee Ogniwo Sopot.

MILWAUKEE® jest przodującym producentem elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów oraz środków ochrony indywidualnej dedykowanych profesjonalnym użytkownikom na całym świecie.

Od założenia firmy w roku 1924 MILWAUKEE® koncentruje się na jednym celu: produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów, łącząc innowacje z wydajnością i gwarantując bezpieczeństwo oraz komfort pracy swoim użytkownikom. Dzisiaj marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej dostępnej jakości, trwałości i niezawodności.

Do sukcesu marki MILWAUKEE® w niemniejszym stopniu niż oferowane narzędzia przyczyniają się ludzie. Wszystkie operacje związane z produkcją elektronarzędzi i akcesoriów zostały zorganizowane w centrach produkcyjnych skupiających zespoły zmotywowanych pracowników dysponujących zwiększonymi uprawnieniami. Metody produkcji w oparciu o centra produkcyjne umożliwiają pracownikom firmy koncentrowanie się na potrzebach klienta, pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku oraz wpływają na wzrost produktywności pracowników i jakości produktów.

NOWA WŁASNOŚĆ, GLOBALNY WZROST

MILWAUKEE® jest spółką zależną należącą do grupy Techtronic Industries Co. Ltd. (TTI), ttigroup.com.

Grupa TTI założona w 1985 r. jest czołowym producentem, sprzedawcą i dostawcą narzędzi do remontów domów oraz urządzeń do pielęgnacji podłóg. Globalny portfel marek TTI obejmuje elektronarzędzia Ryobi®, Milwaukee® i AEG®, wiertła z węglików spiekanych DreBo®, urządzenia elektryczne stosowane na zewnątrz Homelite® i Ryobi® oraz urządzenia do pielęgnacji podłóg Royal®, Dirt Devil®, Regina® i VAX®. Przejęcie daje korzyści wynikające z wykorzystania sieci sprzedaży i dystrybucji TTI umożliwiając marce MILWAUKEE® dynamiczny rozwój na skalę światową.

“To wielkie wyróżnienie, że globalna marka jaką jest Milwaukee nam zaufała i zdecydowała się wesprzeć młodych rugbistów Ogniwa. To również sukces wszystkich osób, które ciężko pracują na rzecz dynamicznego rozwoju Akademii Rugby Ogniwa Sopot. Produkty Milwaukee charakteryzują się najwyższą jakością, charakterem i niezawodnością, dokładanie tak, jak absolwenci sopockiej akademii rugby” – mówi dyrektor Ogniwa Bartosz Olszewski.

Witamy w #OgniwoFamily!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This