Mecz Polska – Niemcy już za trzy dni

Meczem Polska v Niemcy reprezentacja wraca po ośmiu latach do Gdyni na Narodowy Stadion Rugby, z naszym zachodnim sąsiadem zagramy 13 listopada br., tydzień później zmierzymy się w Warszawie ze Szwajcarią.

Reprezentacja Polski seniorów w Rugby XV w sobotę, 13 listopada br. o godz. 15.00 zagra w Gdyni mecz z Niemcami w ramach rozgrywek REIC, w grupie Trophy sezonu 2021/2022. Wydarzenie odbędzie się na Narodowym Stadionie Rugby przy ul. Kazimierza Górskiego 10, bramy obiektu będą otwarte od godz. 14.00.
 
Bilety na mecz Polska v Niemcy
 
Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie www.eventim.pl 
Bilety są w dwóch kategoriach i cenach:
– 15 zł (ulgowe)
– 30 zł (normalne)
Bilet ulgowy – przysługuje osobom uczącym się do 26 roku życia, emerytom oraz rencistom.
Bilety można kupować tylko on-line!
 
Akredytacje dla mediów
 
Wnioski akredytacyjne prosimy wysyłać na adres m.dabrowski@pzrugby.pl, podając w treści wiadomości imię, nazwisko, redakcję oraz typ akredytacji (Media [Foto/Video] lub Prasa).

Akredytacje dla mediów na mecz Polska v Niemcy (13 listopada br. godz. 15:00) będą wydawane w dniu meczu od godziny 13:00 w punkcie akredytacyjnym na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego 10. Punkt akredytacyjny zlokalizowany będzie przy bramie wejściowej od ulicy Sportowej.
 
Darmowe bilety na mecz
 
Jak podczas każdej wielkiej imprezy rugby w Polsce, organizatorzy przeznaczyli pulę darmowych biletów także na zbliżający się mecz Polska v Niemcy. Adresatami promocji są kluby zrzeszone w Polskim Związku Rugby oraz domy dziecka i ogniska opiekuńcze. Pula darmowych biletów jest ograniczona dlatego prosimy o jak najszybsze zgłaszanie zapotrzebowania. W zamówieniu prosimy podać liczbę biletów, nazwę klubu lub instytucji.
Zamówienia na bilety prosimy przesyłać na adres bilety@pzrugby.pl, przyjmujemy je do czwartku, 04 listopada br. do godz. 20.00.
 
O tym, które kluby i instytucje skorzystają z darmowych biletów poinformujemy mailami zwrotnymi.

źródło: pzrugby.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This