Dziesięciu Ogniwiaków powołanych na mecze z Niemcami i Szwajcarią

W listopadzie odbędą się dwa ważne mecze reprezentacji Polski.

Sylwester Gąska, Piotr Zeszutek, Adam Piotrowski, Thomas Fidler, Jan Mroziński, Mateusz Plichta, Wojciech Piotrowicz, Edward Krawiecki (aktualnie Bromsgove RFC), Craig Bachurzewski (aktualnie Bigger RFC) i Radosław Bysewski to zawodnicy Ogniwa Sopot powołani przez trenera Chrisa Hitta na dwutygodniowe zgrupowanie kadry Polski.

W tym czasie biało-czerwoni zagrają mecze w ramach Rugby Europe Trophy: 13 listopada w Gdyni z Niemcami i 20 listopada w Siedlcach ze Szwajcarią.

Szczegółowe informacje dotyczące meczu w Gdyni dostępne są tutaj.

Lista powołanych na zgrupowanie:

Awenta Pogoń Siedlce: Krystian Olejek, Łukasz Korneć

Ogniwo Sopot: Sylwester Gąska, Piotr Zeszutek, Adam Piotrowski, Thomas Fidler, Jan Mroziński, Mateusz Plichta, Wojciech Piotrowicz, Radosław Bysewski 

Lechia Gdańsk: Grzegorz Buczek, Michał Krużycki 

Master Pharm Rugby Łódź SA: Krystian Pogorzelski, Przemysław Dobijański

Up Fitness Skra Warszawa: Siokivaha Taufui Halaifuana, Jan Cal 

Orkan Sochaczew: Adrian Pętlak, Artur Fursenko, Dawid Plichta, Michal Gadomski

Juvenia Kraków: Marcin Siemaszko, Daniel Tomanek 

Posnania Poznań: Daniel Gdula 

Arka Gdynia: Dominik Mohyła, Szymon Sirocki, Anton Shashero

Rugby Club Bassin d’Arcachon, Francja: Mateusz Bartoszek 

Rugby Club Yverdon, Szwajcaria: Patryk Reksulak 

ASV Lavaur Rugby, Francja: Quentin Cieśliński 

Hornets RFC, Anglia: Eryk Łuczka  

Bromsgrove RFC, Anglia: Edward Krawiecki 

Ebbw Vale RFC, Walia: Dawid Rubaśniak 

Burry Port RFC, Walia: Jakub Małecki 

Tynedale RFC Corbridge, Anglia: Ross Cooke 

Brighton Blues FC, Anglia: Stasio Maltby 

Bournville RFC Birmingham, Anglia: Jakub Kijak 

Taunton RFC, Anglia: Oscar Kolowski 

Bigger RFC, Szkocja: Craig Bachurzewski 

Sztab szkoleniowy: trener główny – Chris Hitt, asystent trenera – Morgan Stoddart, asystent trenera – Gwesyn Price Jones, analityk video – Joel Parry, trener przygotowania fizycznego – Osian Edwards, lekarz – Bartosz Chudzik, fizjoterapeuta – Karol Grablowski, fizjoterapeuta – Kamil Łódzki (I tydzień), Karol Turło (II tydzień)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This
Koszyk
  • Brak produktów w koszyku