Bar „Bursztyn” sponsorem meczu Ogniwo Sopot – Orkan Sochaczew

W sobotę o godz. 17 na stadionie miejskim im. Edwarda Hodury w Sopocie dojdzie do spotkania na szczycie Ekstraligi rugby. Ogniwo Sopot jest wiceliderem, a Orkan Sochaczew liderem tabeli, oba zespoły odniosły w tym sezonie komplet wygranych. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko.

Kończą się wakacje, pustoszeje sopocki Monciak i plaża oraz wiele innych turystycznych miejsc, otwartych tylko w sezonie. Bar „Bursztyn” zlokalizowany przy ul. Grunwaldzkiej 80 jest pod tym względem wyjątkiem – jest pełen o każdej porze roku i dnia. W przewodnikach opisywany jest jako bar mleczny, ale to coś więcej niż klasyczny „mleczak”, to miejsce, które na stałe wrosło w krajobraz kurortu i stało się jednym z jego symboli.

– Współpracujemy z „Bursztynem” od kilku dobrych lat. Wiemy, że zawsze możemy liczyć na świeże i pożywne jedzenie, dlatego cieszę się, że właśnie Bar „Bursztyn” zostanie sponsorem meczu na szczycie. Chciałbym przekazać wielkie podziękowania dla Doroty Wójs i Arka Kopczyńskiego, sukcesy w ostatnich latach nie miałyby miejsca, gdyby nie ich wsparcie – powiedział nam Piotr Zeszutek, wieloletni kapitan drużyny rugbistów Ogniwa Sopot.

Nie ma Sopotu bez Ogniwa, dlatego naturalna jest współpraca „Dumy Sopotu” z barem „Bursztyn”. Zarówno zawodnicy pierwszej drużyny Ogniwa często się w nim stołują, robią to też młodzi adepci rugby z klubowej akademii. Nie złamiemy chyba wielkiej tajemnicy ujawniając, że w przytulnym wnętrzu baru zdarzało się naszym trenerom i zawodnikom debatować nad nowatorskimi rozwiązaniami taktycznymi.

Kolejnym krokiem w naszej współpracy jest objęcie przez Bar „Bursztyn” roli sponsora

sobotniego meczu na szczycie Ekstraligi rugby – w sobotę o godz. 17 na stadionie miejskim im. Edwarda Hodury w Sopocie Ogniwo podejmie Orkana Sochaczew. Obie drużyny są niepokonane w sezonie 2023/24. Zapowiada się mocne i wyrównane widowisko. Bądźcie z nami i zaglądajcie do „Bursztyna”!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Share This